Kontaktujte nás: +420 724 136 556 nebo pište na info.inzert@seznam.cz

Ceník

 

Plošná inzerce

Plošný inzerát je graficky výrazně upravený inzerát, jehož součástí může být fotografie, logo a další libovolné prvky. Jeho cena je jednak závislá na ploše inzerátu, dále pak na jeho umístění buď na titulní straně nebo uvnitř časopisu a na počtu opakování, naopak není zavislá ne barevnosti.

Za stejnou cenu jako máte jinde černobílý inzerát, u nás bude Váš inzerát barevný na kvalitním papíře. Plaťte za kvalitu !!!


Grafické zpracování inzerátu vytvoříme ZDARMA pro vytištění v časopise INFO inzert.

 

Podklady pro inzerci posílejte prosím ve formátu:

text - DOC, TXT

obrázky - JPG, PDF, EPS, GIF, PSD aj. - v co největším rozlišení ( min. 300 px )

loga - JPG, PDF, EPS, GIF, PSD - v co největším rozlišení ( min. 300 px )

 

 

PR článek (firemní článek) - 1 sloupec

PR článek je moderní formou propagace a obvykle má vysokou účinnost. Publikování PR článku v časopise INFO inzert máte možnost nenásilnou, čtivou formou upozornit na Vaší firmu a představit Vaše zboží a služby široké veřejnosti v regionu. PR článek by měl obsahovat nadpis, text v odstavcích a kontakt na firmu či autora článku nebo odkaz na webové stránky. V článku mohou být umístěné fotografie. Firma, jejíž PR článek je publikován, plně odpovídá za obsah zveřejněných údajů a informací. Velikost plochy 1/4A4.

 

Internetové tipy

Rubrika Internetové tipy v tištěném časopise INFO inzert je jedna z možností, jakzviditelnit Vaše internetové stránky a zvýšit jejich návštěvnost. Internet je plný informací a bez propagace Vaše stránky nikdo nenajde. Velikosti internetového tipu: název firmy + internetové adresa (2 řádky).

Příklad: Truhlářství Jan Novák

www.vasedomena.cz

 

Řádková inzerce

Za soukromou řádkovou inzerci redakce považuje jednorázový prodej, koupi nebo výměnu veěcí movitých i nemovitých z osobního vlastnictví. Inzerát se může týkat pouze jedné nabízené nebo poptávané věci.

 

 

Za komerční inzerci redakce považuje firemní (podnikatelský) inzerát a inzerát směřující k opakovanému výdělku. Komerční inzerát slouží ke komerčním účelům.

 

 

Prezentace-Info-inzert-20152
časopis Prezentace-Info-inzert-20152
Prezentace-Info-inzert-2015
časopis Prezentace-Info-inzert-2015
© infoinzert.cz všechna práva vyhrazena | created by LuciaDesign